درباره وکیل آنلاین

درباره موسسه حقوقی مهراز

هنگامی صحبتی از وکیل و انجام کارهای حقوقی به میان می آید، در نظر همه چنین تصور می گرد شخصی به عنوان وکیل و افرادی به عنوان همکار در دفتری یا موسسه مشغول به کارند که آن را دفتر وکالت می نامند. موسسه حقوقی مهراز با داشتن سابقه درخشان در بخش‌های، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، بین المللی و دیگر امور حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی، قبول وکالت و ارزیابی پرونده‌ها، موکلین را از روند رسیدگی، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می سازد.
مهرازتلاش دارد تا زمان رسیدن به نتایج پرونده را با هزینه‌های مشخص برای موکلین تسهیل نماید.

 

موسسه حقوقی دادخواهان ستایش مهراز به عنوان یکی ازبرترین مجموعه های حقوقی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسانان خبره و کارشناسان ارشد حقوق و زیر شاخه های آن است.

این موسسه با هدف ارتقاء کیفیت خدمات در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی ایجادگردید

همکاران ما در موسسه حقوقی مهراز بر این اعتقادند که با پیچیده شدن روابط فردی و اجتماعی و سازمانی در دنیای امروز و افزایش مسائل و مشکلات مختلف در مجامع نیاز به حضور و مشورت یک یا چند کارشناس خبره و زبده و آشنا به مسائل حقوقی مربوطه قبل از انجام هر امری که بار مالی یا تعهدی به دنبال دارد در کنار شما عزیزان لازم و ملزوم می باشد و به نوعی داشتن یک مجموعه قوی خیلی بهتر از مشورت با یک فرد می باشد.

مسائل و مشکلات حقوقی شما از طریق اشتراک گذاری مطالب حقوقی، ارائه مشاوره و قبول وکالت در موسسه حقوقی مهراز بررسی و مرتفع می گردد.

رسالت‌های کاری مهراز

مشاوره حقوقی و نظارت بر انعقاد قرار داد شرکت ها و واحد های تجاری و تولیدی و صنعتی و بازرگانان با سایر اشخاص و یا وکالت در پرونده های حقوقیو کیفری و خانواده حضور در واحد های حقوقی شرکت ها و ارائه مشاوره حقوقی و ارائه خدمات
حقوقی به طور تمام وقت و یا پاره وقت وکالت در دعاوی مربوط به قراردادها ، مطالبات،موضوعات ، مسائل تجاری تنظیم قرارداد ها و دادخواست ها و شکواییه ها،واخواهی ها،تجدید نظر خواهی ها،لایحه دفاعیه و درخواست های حقوقی مشاوره حقوقی در خصوص تنظیم قراردادها و دعاوی کیفری و حقوقی و مسائل مربوط به قراردادها ومطالبات و موضوعات و مسائل تجاری بازرگانان .

منشور حقوقی موکل

موسسه حقوقی مهراز در راستای بهبود سطح کیفیت خدمات اقدام به طرح و تنظیم منشور حقوقی مراجعین به شرح ذیل نموده است:

موکل حق دارد در خصوص مراحل و سیر پیشرفت کاری خود اطلاعات ضروری را در هر زمان از موسسه حقوقی مهرازدرخواست نماید
موکل حق دارد قبل از شروع مراحل و اجرایی شدن اقدامات اطلاعات ضروری در خصوص نوع اقدامات یا کاربرد سایر روش ها را در حد درک خود دریافت و نظر خود را کتبا اعلام نماید.
موکل حق دارد در جهت حفظ حریم شخصی خود از محرمانه ماندن محتوای پرونده اقدامات و نتایج حاصل گردیده اطمینان حاصل نماید.
رعایت فرهنگ احترام به ارباب رجوع (گواهی‌های حسن انجام کار)

به طور کلی زمان پاسخگویی و پیگیری ها را در سازمان به حداقل رساندیم. نمی گوییم ایده آل عمل می کنیم، زیرا حوزه حقوقی و تنوع درخواست ها انقدر زیاد است که نمی توان روال %۱۰۰ استانداردی برای آنها مشخص نمود. اما با ایجاد ۲
لایه مدیریتی و نظارتی در سطوح مختلف سازمان توانسته ایم از حداکثر توان وبهره وری درون سازمانی خود استفاده کرده و موکلین را در پروسه های منطقی و دور از پیچیدگی در سازمان خود حرکت دهیم.