مهاجرت مهندس کامپیوتربه کانادا

مهاجرت مهندس کامپیوتر (نرم افزار) به کانادا

کانادا مقصد جذابی با فرصت های شغلی بسیار، درآمد مناسب و سطح زندگی مرفه است. اگر به مهاجرت به کانادا علاقه دارید و مهندس کامپیوتر هستید آسانترین و سریع ترین روش برای شما «برنامه اسکیل ورکر کانادا» است. «برنامه اسکیل ورکر کانادا» برنامه ای مهاجرتی است که مختص متخصصان دانشگاهی است و هدف آن گرفتن اقامت دائم کانادا (PR) می باشد. در برنامه فوق، کیس مهاجرتی شما تحت سیستم «اکسپرس انتری» ارزیابی می شود و اگر امتیازات لازم را کسب نمودید دعوت نامه خود را برای گرفتن اقامت دائم کانادا دریافت می نمایید. سوالی که عمدتاً فارغ التحصیلان کامپیوتر از ما می پرسند این است که آیا کانادا برای مهندسین کامپیوتر  کشورخوبی است؟ دانشگاه مک گیل  بهترین دانشگاه های کانادا برای رشته کامپیوتر شناخته شده و مهندسان کامپیوتر در کانادا بازار کار خوب و درآمد بالایی دارند.بهترین فرصت های شغلی رشته کامپیوتر نیز در زمینه توسعه دهنده برنامه تلفن همراه، بازاریابی SEO و SEM، طراحی UI و UX، امنیت شبکه و امنیت اطلاعات سایبری، مهندس نرم افزار، معماری سیستم، مهندس یادگیری ماشین و مهندسی داده است.

درآمد رشته کامپیوتر در کانادا در 2021

طبق قانون کار کانادا، کارفرماهای کانادایی موظفند حقوق کارکنان خودشان را طبق دستمزد مصوب اداره کار کانادا پرداخت نمایند. حداقل دستمزد پرداختی در کانادا از 11$ (دلار کانادا) در ساعت تا 14$ (دلار کانادا) و میانگین درآمدی در کانادا 44770$ (دلار کانادا) در سال است.فرصت شغلی برای رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا بسیار زیاد است و درآمد مهندسان کامپیوتر در آنجا بین 70000 تا 97000 دلار کاناداست.شرکت های Amazon و Microsoft با پرداخت حقوق 97000$ و 95000$ (دلار کانادا) به کارکنانشان جزء بهترین شرکت های استخدامی مهندسان در بازار کار رشته کامپیوتر در کانادا هستند.

شرایط مهاجرت کاری مهندسان کامپیوتر به کانادا

آسانترین و سریع ترین روش برای مهندسان کامپیوتر «برنامه اسکیل ورکر کانادا» است. «برنامه اسکیل ورکر کانادا» برنامه ای مهاجرتی است که مختص متخصصان دانشگاهی است و هدف آن گرفتن اقامت دائم کانادا (PR) می باشد. در برنامه فوق، کیس مهاجرتی شما تحت سیستم «اکسپرس انتری» ارزیابی می شود و اگر امتیازات لازم را کسب نمودید دعوت نامه خود را برای گرفتن اقامت دائم کانادا دریافت می نمایید. مدارک زیر مورد نیاز شماست:

فرم درخواست تکمیل شده، پاسپورت معتبر، مدرک هویتی معتبر، نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه،گزارش اعتبار سنجی مدرک تحصیلی،قرارداد کاری برای اثبات پیشنهاد کار کانادایی، رسید پرداخت هزینه دولتی، گواهی تمکن مالی کافی برای زندگی در کانادا، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت پزشکی.

شرایط تحصیل در کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر

شرایط و مدارک لازم برای تحصیل در کانادا در رشته مهندسی کامپیوتر عبارتست از:

فرم درخواست پذیرش تکمیل شده، رزومه یا CV متقاضی، مدرک مهارت زبان انگلیسی با ارائه نمره آزمون زبا انگلیسی IELTS حداقل 6.5، مدرک دیپلم متوسطه یا گواهی پیش دانشگاهی معتبر و کارنامه تحصیلی دوره متوسطه و انگیزه نامه (LOI.

 

مطالب مرتبط