تاکید اداره مهاجرت بر استعلام وکلا

 تاکید اداره مهاجرت بر استعلام وکلا

تاکید اداره مهاجرت بر استعلام وکلا

.ماه مارچ، ماه برگزیده در پیشگیری درتقلب می باشد تا تازه واردین قربانی تقلب سودجویان نباشند
در قسمت دوم، اشاره شده به نقش وکلا در کانادا. در این قسمت از شما درخواست شده تا با یک وکیل_رسمی قرارداد بسته و پروسه کاری تان را به ایشان بسپارید تا شما را برای رسیدن به اقامت دائم کانادا کمک کند.
قربانیِ قیمت پایین و بوق و کرنای مجموعه های سودجو نشوید. اولین کار استعلام وکیل شماست.

وکیل خود را از وب سایت رسمی دولت استعلام کنید.
وب سایت رسمی دولت:
???

http://www.canada.caمنبع خبر :

 سالانه تعداد بی شماری از سراسر دنیا، تصمیم به مهاجرت و گرفتن ویزا و اقامت در کشورهای دیگر دارند.

امروزه، شرایط پذیرش مهاجرت در کشورهای مختلف، به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی، به مراتب سخت تر و پیچیده تر از گذشته شده است و نیازمند اطلاعات به روز و آگاهی دقیق از کلیه قوانین مهاجرتی کشور مقصد است.

تاکید اداره مهاجرت بر استعلام وکلا

گاهی، افراد تصمیم می گیرند مستقیما”، کارهای مهاجرتی خود را انجام داده و یا از آشنایان و دوستان خود که چنین تجربه ای داشته و مهاجرت نموده اند راهنمایی بگیرند.

البته چنین تصمیمی از نظر قانونی مشکلی ندارد و تمامی فرم ها و لیست مدارک لازم نیز در سایت اداره مهاجرت موجود می باشد.

اما بنا بر دلایل مختلف،مثل وجود راه های مختلف مهاجرت (تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، دعواتنامه ها، گردشگری و …) به کشور مقصد و همچنین انتخاب کشور مناسب با توجه به شرایط خصوصی هر فرد، وجود مشکلات و محدودیت های مهاجرتی طبق قوانین و … نمی توان صرفا” از یک مسیر واحد برای تمام پرونده های مهاجرتی استفاده نمود و گاهی نواقصی در پرونده وجود دارد که فرد متقاضی دانش حقوقی و مهارت کافی برای حل تنهایی آن مسئله را نخواهد داشت.

گاها”دیده شده یک اشتباه سرنوشت متقاضی مهاجرت را تغییر داده و وی را برای مدت طولانی و یا همیشه از ادامه مهاجرت منصرف کرده است پس در این راستا استفاده از راهنمایی و مشاوره وکلا و کارشناسان این امر و ادامه فرآیند توسط وکلای رسمی اداره مهاجرت تصمیمی عاقلانه و منطقی  و در راستای تاکید اداره مهاجرت بر استعلام وکلامی باشد

موسسه مهاجرتی وکیل آنلاین همراه همیشگی شما در پروسه مهاجرتتان خواهد بود.

مطالب مرتبط