سرگرمی و تفریح در کانادا

 سرگرمی و تفریح در کانادا

سرگرمی و تفریح در کانادا ذر مقاله ذیل بطور مختصرمطرح شده.

هر کشوری تفریحات خاص خود را دارد. تفریح در کانادا بخش‌های جذابی دارد که در این مقاله به شما معرفی می‎ کنیم. در هر فصلی به تفریح‌های خاصی دسترسی دارید.

اما بهترین فصل تفریح در اقامت کانادا فصل زمستان است. شما می‌توانید در این فصل به دیدن خرس‌های قطبی بروید.

برای این کار به شهر چرچیل در کانادا بروید و از موجودات عظیم الجثه دیدن کنید.

اگر این موضوع برایتان جذاب است، با وسیله نقلیه‌های مخصوص به این مناطق هدایت می‌شوید. ساختار این خودروها به گونه‌ای است که از شما در برابر حیوانات محافظت می‌کند.

همچنین اقامتگاه‌های امنی نیز در این مناطق وجود دارد که شما پس از طی مسافتی می‌توانید در آن استراحت داشته باشید.

قایقرانی

سرگرمی و تفریح  و جاذبه های توریستی در کانادا متعدد است.

قایقرانی در رودخانه بو، یکی دیگر از تفریحات جذاب کاناداست. افرادی که عاشق آدرنالین باشند از تفریحات سرعتی و دارای ارتفاع لذت می‌برند.

اما این قایقرانی با آن چیزی که در ذهنتان آمده کاملا متفاوت است. مسیرهای این رودخانه پر از فراز و نشیب و با ناهمواری‌های شدید است. اگر خواستید در این تفریح شرکت کنید خود را در قایق محکم نگه دارید تا به بیرون پرتاب نشوید.

اما مگر می‌شود به کانادا بروید و آبشار نیاگارا را نبینید؟ این آبشار 12000 ساله در مرز بین اروپا و امریکا قرار دارد. در کنار این آبشار زیپ‌لاین با مسیری طولانی وجود دارد.

خط موازی زیپ لاین در فاصله 600 متری از آبشار در کنار هم قرار گرفته که می‌توانید این تفریح در کانادا را به همراه خانواده‌‍تان انجام دهید.

برای شرکت در این تفریح وزن شما باید کمتر از 130 کیلوگرم باشد. اما اگر دل و جرئت این کار را ندارید حتی دیدن این منظره و عکاسی از آن نیز برای شما یک خاطره جذاب خواهد شد.

برای تحصیل در کانادا با شماره های ما تماس بگرید

تفریحات زمستانی در کانادا

همانطور که می‌دانید در کانادا بیشتر ماه‌های سال شاهد برف هستیم. تفریحات زمستانی در کانادا طرفداران زیادی دارد.

اگر بخواهم اصل قضیه را به شما بگویم این است که در فصل زمستان حوصله‌تان سر نمی‌رود. سورتمه سواری در فصل زمستان یک تفریح هیجان انگیز برای علاقمندان است.

علاقمندان می‌توانند از ماه اکتبر تا آوریل در منطقه یوکان و رشته کوه‌های راکی به این تفریح بپردازند. سورتمه سواری با حیوانات اسب و سگ انجام می‌شود.

سرگرمی و تفریح در کانادا متعدد است.

برای ماشین سواری بر روی یخ به شما پیشنهاد می‌کنیم به منطقه کبک بروید. این ورزش در این منطقه رواج زیادی دارد. شما با این ماشین‌های مخصوص می‌توانید هیجان و سرعت را بر روی برف و یخ تجربه کنید.

از پیاده‌روی بر روی برف نترسید. اگر نگران زمین خوردن بر روی برف هستید شما به یک جفت کفش مخصوص پیاده‌روی دارید که در تورهای اسنوشوئینگ در اختیارتان می‌گذارند.

حتما دلتان می‌خواهد در وسط سرما و برف در حوضچه آبگرم قرار بگیرید. این کار یکی از تفریحات کانادایی‌هاست.

در فضای باز و حتی موقع بارش برف حوضچه‌های آبگرمی را قرار داده‌اند که یک تجربه متفاوت از تفریحات زمستانی داشته باشید.

اما این پایان تفریح در کانادا نیست. تله کابین معروف در کلمبیا، ماهیگیری در یخ، اسکی از دیگر تفریحات زمستانی در کاناداست.

این تفریح در کانادا را از دست ندهید

پرش از ارتفاع

سرگرمی و تفریح در کانادا متعدد است.

اگر عاشق ارتفاع هستید و احیانا داروی قلب  مصرف نمی‌کنید یک تفریح در کانادا به شما معرفی می‌کنم که تا ابد در خاطرتان بماند.

بلندترین قله کانادا در کبک قرار دارد. شما در این منطقه مسکونی می‌توانید پرش از ارتفاع زیاد آن هم حدود 200 فوت را تجربه کنید. اگر از بالای این قله به پایین نگاه کنید متوجه دریاچه‌ای زیبا در زیر پایتان خواهید شد.

پس از سقوط به سمت پایین قله قسمتی از بدن شما به سطح این دریاچه برخورد می‌کند که می‌تواند هیجان را چند برابر کند.

برای انجام این تفریح در کانادا باید دل شیر داشته باشید. امکانات امنیتی این تفریح برقرار است. باقی داستان به شجاعت شما بستگی دارد.

مطالب مرتبط