مهاجرت مشاوران املاک به کانادا

مشاور املاک در کانادا

عوامل متعددی سبب محبوبیت کانادا برای متقاضیان مهاجرت شده است. مهمترین عامل اقتصاد پیشرفته و رفاه اقتصادی و سطح بالای زندگی در کاناداست و دومین عامل جذابیت کانادا برای مهاجران تنوع ملیتی و فرهنگی در کاناداست که نتیجه آن نبود نژادپرستی در کاناداست. کانادا کشور پهناوری است که با اقتصاد پیشرفته و مهاجر پذیری بالا گزینه مناسبی برای مهاجرت تلقی می شود.در لیست مشاغل موردنیاز کانادا اکثر مشاغل مورد نیاز فنی هستند خارج از مشاغل فنی یکی از مشاغلی که مطرح شده مشاور املاک است که مشاور املاک در کانادا به عنوان یک شغل مطرح و افراد می توانند مهاجرت کاری به کانادا تحت عنوان مشاور املاک نمایند.

شغل مشاور املاک در کانادا

جستجوی خانه و ملک برای خرید یا اجاره نیاز به برنامه ریزی دارد و برای این امر شما نیاز به یک مشاور املاک خوب و قابل اعتماد دارید. می توانید در طی مسیر مهاجرت و یا اقامت دائم در کانادا  با داشتن تخصص لازم در زمینه  پیدا کردن خانه و یا ملک در شهرهای کانادا و اجاره سوئیت در کانادا همراه و پشتیبان فکری  داشته باشید که پاسخگوی  دقیق به سوالات شما درباره  ملک و بیزینس ملک در کانادا باشد.تخصص هایم ورد نیاز برای مشاور املاک در کانادا عبارتست از: کمک به خریداران آینده‌نگر در انتخاب، بازدید و بازرسی از املاک و مستغلات، دریافت لیست فروش املاک و مستغلات از فروشندگان،تعیین قیمت درخواستی، تهیه برای تأیید خریدار و فروشنده، قراردادهای فروش، استفاده از بسته های نرم افزاری املاک و مستغلات،مشاوره به خریداران آینده نگر در ارائه پیشنهادات خرید از املاک و مستغلات ومشاوره در مورد شرایط بازار، قیمت‌ها، وام‌ها، الزامات قانونی و امور مربوط به آن به مشتریان.

فرصت‌های شغلی مشاوران املاک در کانادا

مشاوران املاک  بازار کار نسبتاً خوبی در استان‌های نیوبرانزویک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوفاندلند و لابرادور و نوا اسکوشیا دارند همچنین بازار کار خوب در استان‌های انتاریو، پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان دارند.طبق آمار و ارقام ارائه شده در بانک مشاغل کانادا، بازار کار مشاوران املاک در ده سال آینده در کانادا عرضه و تقاضای نسبتا برابر خواهد داشت. مطابق همین آمار در ده سال بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۸ حدود ۴۹۳۰۰ شغل جدید در این صنعت ایجاد خواهد شد و حدود ۴۸۲۰۰ کارجو در این رشته به دنبال شغل خواهند بود.

درآمد مشاوران املاک در کانادا چقدر است؟

دستمزد مشاوران املاک در کانادا​ در ساعت میانگین: ۴۶.۲۱۲ دلار و  حداکثر دستمزد: ۱۳۴.۷۸۳ دلار است. در کانادا حداقل دستمزد مشاوران املاک : ۲۳.۸۹۹ دلار است.

مشاور املاک در کانادا چه مجوزهایی نیاز دارد؟

در استان بریتیش کلمبیا: اخذ مجوز از Real Estate Council of British Columbia

استان کبک: اخذ مجوز از Organisme d’autoréglementation du courtage immobilier du Québec

در استان آلبرتا: اخذ مجوز از Real Estate Council of Alberta

استان انتاریو: اخذ مجوز از Real Estate Council of Ontario

جزیره پرنس ادوارد: اخذ مجوز از Prince Edward Island Board Real Estate Association

استان نیوبرانزویک: اخذ مجوز از New Brunswick Real Estate Association

استان ساسکاچوان: اخذ مجوز از Saskatchewan Real Estate Commission

استان مانیتوبا: اخذ مجوز از Manitoba Securities Commission, Real Estate Division

استان نوا اسکوشیا: اخذ مجوز از Nova Scotia Real Estate Commission

استان نیوفاندلند و لابرادور: اخذ مجوز از Financial Services Regulation Division, Government of Newfoundland & Labrador

 

مطالب مرتبط