جاب آفر آلمان و کانادا

جاب آفر آلمان و کانادا

کشور زیبای کانادا در شمالی ترین نقطه قاره آمریکا قرار دارد و از لحاظ مساحت نیز دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود.

این کشور یکی از پیشرفته ترین و ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می شود و یکی از بهترین مقاصد دنیا جهت اقامت هر فردی با هر نوع سلیقه و هدف به شمار می آید.

تنوع اقلیمی و آب و هوایی کشور کانادا به بسیار زیاد است و در برخی روزها دمای یک نقطه از آن تا ۳۰ درجه زیر صفر می‌رسد و این در حالی است که در همان روز دمای شهر دیگری مثبت ۳۰ درجه است.

سالیانه افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا برای دریافت اقامت کانادا تلاش می کنند.

این روزها افراد بسیاری از سراسر دنیا، با توجه به نیاز کاری که در برخی از ایالت های کانادا وجود دارد، قصد پیدا کردن جاب آفر در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق دریافت ویزای کار این کشور را دارند.

از موضوعات مطرح اخذ جاب آفر تضمینی است  که این روزها بسیاری از موسسات و کارگزاران به آن می پردازند.

از نظر حقوقی، اخذ جاب آفر تضمینی اصطلاحی نادرست است؛ زیرا متقاضیان بایستی در جلسه مصاحبه با کارفرمای کانادایی خود شرکت نموده و در صورت تأیید آن ها، جاب آفر کانادا را دریافت کند.

با توجه به شرایط فراهم شده در مؤسسه وکیل آنلاین و خدمات این مؤسسه در راستای کاریابی در کشورهای متعدد دنیا، امکان اخذ جاب آفر کانادا و سپس ویزای کار این کشور و اقامت دائم کانادا در همان ابتدای اخذ ویزا فراهم شده است.

 

شرایط جاب آفر کانادا

می دانیم کشور کانادا کشوری مهاجرپذیراست پس با توجه به شرایط موجود در کانادا و با توجه به توسعه یافتگی  کشورکانادا جز کشورهاییست که با توجه به کمبود نیروی کار در آن، می توان از روش های مختلفی ویزای کار این کشور را دریافت نمود.

دریافت ویزای کار، یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین روش ها برای متقاضیان مهاجرت به کانادا به شمار می رود؛ چرا که با پیدا کردن جاب آفر درکشور کانادا و پرداخت بیمه و مالیات می توان اقامت و پس از آن پاسپورت کانادا را بدست آورد.

افرادی که برای پروسه جاب آفر کانادا از طریق شرکت وکیل انلاین اقدام می نمایند از این بابت دچار دغدغه نخواهند بود؛ چرا که این شرکت ، شرایط کاریابی و اخذ پیشنهاد کاری با حقوق و مزایای مناسب را برای متقاضیان کار در کانادا فراهم نموده است.

البته شایان ذکر است این خدمات برای رشته های شغلی مشخصی است و تمام رشته ها و حرفه ها را در بر نمی گیرد.

 

انواع ویزاهای کاری کانادا

ویزای کار کانادا را می توان با روش های مختلفی دریافت نمود.

یکی از این روش ها که برای اخذ ویزای کار کانادا وجود دارد، داشتن جاب آفر یا همان پیشنهاد شغلی از  یک کارفرما درکشور کانادا است.

در حال حاضر و با توجه به نیازی که برخی از ایالت ها به نیروی کار متخصص در برخی از مشاغل دارند، فرد متقاضی می تواند با ارائه رزومه خود جاب آفر کشورکانادا را بدست بیاورد همچنین با داشتن دعوت نامه کاری از سوی کارفرمای کانادایی می توان برای اخذ ویزای کار این کشور اقدام نمود.

روش دیگر جهت مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار ، اقدام از طریق اسکیل ورکر کاناداست.

چنانچه قصد اقدام از طریق روش اسکیل ورکر کانادا را دارید باید بدانید که این ویزا به صورت امتیازی است و دارای 2 مرحله می باشد که در صورت کسب امتیاز در مرحله اول اسکیل ورکر، افراد وارد مرحله دوم با نام مستعار استخر اکسپرس اینتری شده و به رقابت با یکدیگر می پردازند.

چنانچه افراد بتوانند امتیاز مرحله دوم را نیز کسب کنند، از سوی دولت کانادا برای آنان دعوتنامه ای صادر می شود که در صورت تأیید، اقامت دائم کانادا (PR) را دریافت می نمایند.

مدارک تحصیلی، سطح زبان انگلیسی یا فرانسه، سابقه کاری مرتبط و سن، مهم ترین فاکتورهای تعیین امتیاز در اسکیل ورکر هستند.

joboffer

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.