مهاجرت کاری تعمیرکاران موبایل به کانادا

پس از ممنوعیت هایی که در امریکا نسبت به مهاجرت و بخصوص مهاجرت ایرانیان ایجاد شد نگاه اکثر متقاضیان مهاجرت به سمت کانادا رفت. کانادا کشوری پهناور و مرفه است که ملیت های گوناگونی به آن مهاجرت کرده اند و به علت همین مهاجرپذیری و تنوع ملیتی نگاه نژادپرستانه در این کشور وجود ندارد و علاوه بر سطح بالای کیفیت زندگی و رفاه اقتصادی همین امر موجب شده تا کانادا به کشور جذابی برای متقاضیان مهاجرت تبدیل شود. در لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا شغل های فنی و تاسیساتی به وفور دیده می شوند و تعمیرات موبایل نیز از آن جمله است. این شغل برای بسیاری از افراد جذاب بوده و بعلاوه به علت جذابیت های فراوانی که کشور کانادا دارد مهاجرت کاری به کانادا برای تعمیرکاران موبایل بسیار رایج شده است.

تعمیرکار موبایل برای مهاجرت به کانادا به چه مهارتهایی نیاز دارد؟

برای مهاجرت به کانادا به عنوان تعمیرکار موبایل مدرک تعمیرات موبایل و سابقه کاری در این زمینه ضروری است.بعلاوه شما باید تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه داشته باشید و بتوانید به زبان انگلیسی یا فرانسه صحبت کنید. سپس یک جاب آفر پیدا کنید. اصولاً این مورد را موسسه یا وکیل مهاجرتی برای شما انجام می دهد.

مزیت مهاجرت کاری به عنوان تعمیرکار موبایل چیست؟

اولین و مهمترین مزیت مهاجرت کاری به عنوان تعمیرکار موبایل این است که شما نیاز به مدرک دانشگاهی ندارید و صرفاً بایک دیپلم فنی تعمیرات موبایل می توانید برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید.

ویزای کانادا برای مهاجرین کاری

کانادا جزء کشورهایی است که افراد در بسیاری از موارد می‌توانند بعد از دریافت ویزا، برای اخد تابعیت اقدام نمایند. ویزای تحصیلی کانادا، ویزا کار کانادا، ویزا مهاجرت تجاری کانادا و ویزا توریستی کانادا از جمله ویزاهایی هستند که می‌توانید از طریق آن به کانادا سفر کنید، برخی از این ویزاها موقتی و برخی دیگر درصورت وجود شرایط قابلیت تبدیل به اقامت این کشور را دارند.

 

مطالب مرتبط