بزرگترین باغ گل دنیا باغ بوچارت کانادا

 باغ بوچارت کانادا

باغ بوچارت کانادا بزرگترین باغ گل دنیا است.

باغ بوچارت کانادا در شمال شهر ویکتوریا قرار دارد. همچنین اگر از شهر ونکوور حدود 100 کیلومتر رانندگی کنید بعد از 30 دقیقه حرکت به این مجموعه می‌رسید.

البته همه روزه اتوبوس‌ها مسیر حرکت از مبدا شهر ویکتوریا به سمت باغ بوچارت و خلیج سوارتز حرکت می‌کنند.

این باغ بزرگ در خلیج برنتوود قرار دارد. شما می‌توانید حدود 4 ساعت در بوچارت قدم بزنید و از طبیعت رنگارنگ آن لذت ببرید.

البته این زمان پیشنهاد ماست. شما اگر بخواهید تمامی قسمت‌های این باغ بزرگ را تماشا کنید، باید چند روز وقت صرف آن کنید.

بزرگی این مجموعه به اندازه‌ای است که در برخی فصول تعداد 500 نفر پرسنل باید در این مجموعه مشغول به کار باشند که طبیعت این فضا زنده بماند. این نگهداری به سادگی نیست.

هر گیاهی نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد که بهتر است توسط تیم متخصص انجام شود. به شما توصیه می‌کنیم اگر حتی برای مدت کوتاهی مجوز اقامت کانادا را تحت اختیار داشتید، سری به جذابیت‌های توریستی این کشور بزنید.

اما توجه داشته باشید برای اجازه ورود به این مجموعه باید به ازای هر تعداد نفر هزینه ورودی پرداخت کنید. این‌جا یکی از مکان‌های تفریحی اقتصادی در کاناداست.

اگر به قصد گردش به کانادا سفر کرده‌اید می‌توانید یکی از روزهای خود را در باغ بوچارت کانادا سپری کنید. قطعا خاطره‌ای که از آن برایتان باقی می‌ماند بسیار دل‌انگیز می‌شود.

همه ما عکاسی از طبیعت را دوست داریم. اگر شما هم به دنبال یک بهانه هستید تا عکس‌های جالبی با هنر خود ثبت کنید، رفتن به این باغ را به شما توصیه می‌کنیم.

طبیعت هزار رنگ کانادا

بزرگترین باغ گل دنیا باغ بوچارت کانادا است.

وسعت این باغ حدود 22 هکتار است. بازدید در همه فصول سال امکان‌پذیر است و در هر فصل نمایی متفاوت از خود را به شما نشان می‌دهد.

باغ بوچارت کانادا در سال 2004 به ثبت ملی این کشور رسید.

جالب است بدانید شروع ساخت این باغ در سال 1909 از یک معدن بلااستفاده بود. یک زمین مخروبه معدن، حال به یکی از بزرگترین باغ گل‌های طبیعی دنیا تبدیل شده است. پس از سال‌ها تلاش این باغ در سال 2012 جایزه باغ شایسته آمریکایی را دریافت کرد.

با ورود به باغ بوچارت، طیف وسیعی از رنگ‌های طبیعت را خواهید دید. این حجم زیبایی در یک مجموعه چند هکتاری شما را به وجد خواهد آورد.

احساستان دروغ نمی‌گوید؛ این جا قطعه‌ای از بهشت بر روی زمین است. در این باغ می‌توانید از مسیرهای باریک و پر پیچ و خم قدم بزنید. اگر در تاریکی هوا در این باغ حضور داشته باشید، شاهد نورانی شدن درختان و لابه‌لای بوته‌ها توسط نورپردازی‌های زیبا می‌شوید.

اما این باغ هزار رنگ دارای چند بخش است. باغ گل رز که یکی از زیباترین قسمت‌هاست، باغ ژاپنی و ایتالیایی، باغ مدیترانه‌ای و باغ غرق شده، بخش‌های متنوع این مجموعه است.

جذب توریست در باغ بوچارت

باغ بوچارت کانادا یکی از جاذبه‌های توریستی کانادا محسوب می‌شود.

بسیاری از گردشگران، قبل از سفر به کشوری، مقاصد گردشگری آن کشور را جستجو می‌کنند و برای تماشای آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

یکی از مکان‌هایی که گردشگران در کانادا انتخاب می‌کنندو بزرگترین باغ گل دنیا باغ بوچارت کانادا است. زیبایی این فضا باعث شده هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست از همه جای دنیا پا به کانادا بگذارد و برای یک بار هم که شده این محیط را از نزدیک ببیند.

برای رفتن به این باغ نیازی نیست حتما در ماه خاصی به این مکان مراجعه کنید. هر فصلی را برای رفتن به بوچارت انتخاب کنید شاهد زیبایی‌های خاص آن می‌شوید. در هر فصل جذابیت‌های زیادی از گل و گیاه مخصوص به آن فصل را شاهد باشید.

مکان‌های شگفت‌انگیز مانند باغ گل در ذهن توریست‌های هر کشور باقی می‌ماند.

 

مطالب مرتبط