هزینه طلاق توافقی به چه صورت می باشد :

هزینه طلاق توافقی 

هزینه طلاق توافقی

بعداز انکه مرحله مشاورۀ زوجین به پایان رسید، دادگاه با توجه به نظریه کارشناسی مشاوره خانواده گواهی عدم امکان سازش صادر می کند و پس از انکه این گواهی توسط دادگاه صادر شد هزینه بعدی دفترخانه رسمی طلاق است که در دفترخانه صیغه طلاق جاری و ثبت می‌شود.

هزینه طلاق توافقی  چقدر است؟

در حال حاضر دفاتر رسمی ازدواج و طلاق در تهران با مبالغ کمتر از ۲۵۰ هزار تومان حاضر به ثبت طلاق نمی شوند وهزینه طلاق توافقی حدود 1 میلیون می شود.

خلاصه اینکه در شهر تهران  هزینه ثبت طلاق ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد و این مبلغ پایه هر یک از زوجین نیست واین مبلغ برای هر دوی زوجین در نظر گرفته شده .

سامانه الکترونیکی طلاق

 

در خصوص طلاق توافقی زوج و زوجه نمی توانند به یک وکیل وکالت دهند  به عبارت دیگر یک وکیل دادگستری نمی تواند هم وکالت زوج و هم وکالت زوجه را بر عهده بگیرد لذا اگر برای انجام طلاق توافقی هیچ کدام از زوجین تمایل به حضور در  دادگاه را نداشته باشند باید هر کدام وکیل جداگانه ای داشته باشند به همین خاطر  در صورت توافق می توانند هر دو به وکلای مجرب و متخصص دعاوی خانوادگی گروه وکلای مهراز برای انجام این کار اعطای وکالت نمایند، در این صورت وکلای گروه وکلای مهراز تشریفات و پروسه مورد نظر را انجام داده و در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت، حکم طلاق را گرفته و بعد از ثبت آن در دفترخانه، طلاقنامه تحویل زوجین می گردد.

هزینه طلاق توافقی به چه صورت می باشد

 

برای اطلاعات بیشتر  با کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی وکیل آنلاین تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.