برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

? فرایند مهاجرت، روندی  نسبتا” طولانی است و برای آن باید از ابتدا تاهنگام گرفتن ویزا برنامه مشخص و منطقی را از قبل آماده داشت.

?  طبیعتا ممکن نیست یک شبه مهاجرت کرد و تعطیلات آخر هفته را درتورنتو یا سیدنی گذراند.

?  بسیاری از متقاضیان همینکه می بینند در حال حاضر شرایط  مناسب را ندارند به  کلی ناامید شده و دست از تلاش برمیدارند.

?  البته قصه به اینجا ختم نمی شود‌. همین افراد مجدد پس از یکی دو سال مجددا” به فکر مهاجرت می‌افتند و باز تکرار مکررات و همان تراژدی قبلی

?  در صورتیکه اگر همین یکی دو سال را با پلن و برنامه مناسب جلو آمده بودند، الان می توانستند حداقل برای یکی از برنامه های مهاجرتی ثبت نام نمایند.

?   فرض کنید مقصد مهاجرتی شما مسابقات جام جهانی است. طبیعتا” برای رفتن به این دوره از مسابقات باید خاص بود. باید تمرین داشت‌. باید آماده بود و رقبا را کنار زد.

.

با توجه به نوع ویزا و روش مهاجرتی شما به کانادا، مدارک مورد نیاز وهمچنین صلاحیت های متفاوتی مورد نیاز است. برای بررسی این شرایط می توانید به بخش مهاجرت به کانادا به منظور کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید..

1-یک نوع از روش های مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید

مهاجرت به کانادا بر حسب مدارک مورد نیاز انواع و روش های متفاوتی دارد. از جمله این روش ها: تحصیل در کانادا ، ویزای کاری کانادا ، اکسپرس اینتری و پناهندگی و غیره روش های مهاجرت شما به کانادا است.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

2-هزینه های زندگی در کانادا را محاسبه کنید

هزینه های زندگی در کانادا نیز وابسته به تعداد افراد خانواده، نوع ویزای شما و روش مهاجرتیتان متفاوت است..

3-مدارک زبان خود را تکمیل کنید

به منظور مهاجرت به کانادا ( حتی اگر زبان مادری شما هم انگلیسی یا فرانسه باشد) شما باید آزمون های زبان را تکمیل کنید و مدرک زبان داشته باشید. ممکن است هر دانشگاه یا هر برنامه مهاجرتی نمره خاصی و یا حتی آزمون زبان خاصی را از شما بخواهد.

4-برای ویزا اقدام کنید.

بعد از تکمیل تمامی مدارک مورد نیازتان می توانید فرم های مربوطه را تکمیل کنید و روند ویزای خود را پیگیری نمایید.

برای مشاوره بیشتر با ما در تماس باشید ؟

برای کسب اطلاعات مناسب به منظور پاسخ به سوالتتان جهت مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم ؟ با ما تماس بگیرید. همچنین به منظور بررسی شرایط و صلاحیت خود برای مهاجرت به کانادا با مشاوران ما تماس بگیرید تا با فرصت های مهاجرت به کانادا آشنا شوید. ما با دانش و آگاهی از تمامی روش ها و بروزترین قوانین شما را در این مسیر همراهی خواهیم نمود..

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟
مهاجرت به کانادا
کانادا
هزینه های زندگی در کانادا
روش های مهاجرت به کانادا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.