ورک پرمیت Work Permit

ورک پرمیت

مجموعه وکیل آنلاین با معرفی بهترین راه کارهای موثر و مفید جهت کسب اقامت و مشاوره جهت اخذ ویزای کاری کانادا(work permit) مخصوص تمام افرادی که دارای یک مهارت و توانمندی حرفه ای میباشند با شما تا رسیدن به هدف نهایی یعنی اخذ ویزای کار کانادا همراهی کامل داشته و دراین زمینه با داشتن تیم تخصصی و حرفه ای بهترین مسیر را برای شما انتخاب مینماید

در این روش اولویت بر اساس میزان مهارت و توانمندی افراد جهت کار در مشاغل مختلف در کشور کانادا است . در ابتدا متناسب با سابقه شغلی و مهارت های آموخته شده افراد در طی دوران زندگی طبق مشاوره اولیه انجام شده یک برآورد کلی از نظر اینکه آیا میتوانیم برای این عزیزان راهکار موثری داشته باشیم یا خیر و اینکه چند درصد احتمال موفقیت داریم به جمع بندی میرسیم و سپس بقیه مسیر را ادامه میدهیم .

مهاجرت به کانادا (workpermit یا PR )

شاید این سوال کمی عجیب باشد و جواب همه  شما پی ار کانادا باشد اما تفاوت هایی در نحوه ی پذیرش  و شرایط مورد نیاز هر یک وجود دارد که باعث می شود فرد به فرد گزینه ی پیشنهادی و درست انتخاب شود.

در ورک پرمیت ویزایی که اخذ می کنید 3 ساله است و در نهایت به اقامت ختم می شود. ولی از همان ابتدا شما در موقعیت کاری مرتبط با تخصص و در استان مورد نظر خود خواهید بود. در هر دو روش شما نیازی به مدرک زبان ندارید و در روش اقامتی از همان ابتدا قرارداد کاری با کارفرما خواهید داشت البته که امکان تغییر شغل در کانادا وجود دارد ولی تا 3سال می بایست در همان استان زندگی کنید.در هر دو روش سن متقاضی باید زیر 53 سال باشد افراد بالای این سن روش های سرمایه گذاری و کار آفرینی را می توانند پیگیری کنند.

الزامات و نیازمندیهای زبان انگلیسی برای مهاجرت به کانادا

برای تمام افرادی که میخواهند برای اخذ ویزای کار به کانادا اقدام کنند یکی از بزرگترین دغدغه های افراد داشتن مدرک زبان در سطح و اعتبار مورد نیاز جهت تاییدسفارت است و در بعضی موارد این یکی از مهمترین و بزرگترین موانع جهت رسیدن به این نوع ویزای کار است .

در روشهایی که ما خدمت شما معرفی مهم توانایی ارتباط برقرارکردن با دیگران است که مسلما باید سطح اولیه زبان را مسلط باشید ولی اختصاصا داشتن مدرک زبان الزامی نیست .

مهمترین مشاغل جهت اخذ اقامت کاری در کانادا

نکته بسیار مهم برای جذب افراد داشتن توانمندی و مهارت در زمینه شغلی است که سالها در ایران کارکرده است. به عنوان مثال اگر یک فردی در زمینه جوشکاری دارای مهارت های حرفه ای باشد مثلا توانایی انجام جوشکاری در زیر آب مخصوص تاسیسات دریایی را داشته باشد احتمال بسیار زیاد توسط کارفرماهای کانادا با حقوق و مزایای عالی جذب میشود . از طرفی اگر برای این مهارت از مراکز فنی و حرفه ای دارای مدرک بین الملی هم باشد که مسیر جذب این افراد بسیار روان و سریع میشود .

 لیست مشاغل زیر جزء بهترین و سریعترین روشهای جذب افراد توسط کارفرمایان کانادایی است :

 

مدارک مورد نیاز جهت شروع کار

مدارک شناسایی

پاسپورت

عکس

رزومه دقیق از عملکردشان

داشتن مدارک فنی حرفه ای و بین المللی بسیار به روند پرونده شما سرعت می بخشد. بسته به نیاز بازار کار کانادا و تقاضای کارفرما ها ما افراد را با تخصص ما و مهارت هایشان راهنمایی می کنیم.

معرفی کوتاه مشاغل برای مهاجرت به کانادا

بازار کار جوشکاری در کانادا

شغل جوشکاری یکی از شغل های پر درآمد در کانادا می باشد به خصوص جوشکاری در آب که جزو مشاغل سخت نیز هست و نیروی کار نیاز دارد.

آن دسته از افرادی که مدارک فنی و بین المللی در این زمینه دارند و همچنین سوابق کاری مرتبط را دارا می باشند می توانند درخواست ویزای کار کانادا را دهند و از همین طریق اقامت دائم کانادا را نیز دریافت کنند داشتن مدرک زبان در این روش مهاجرتی الزامی نمی باشد . امکان اخذ ویزای همزمان همراه با همسر و فرزند زیر 18 سال نیز وجود دارد.

 

مهاجرت پرستاران به کانادا

کانادا کشوری مهاجر پذیر است که علاقه مندان زیادی دارد.یکی از دسته مشاغلی که همیشه خواستار نیرو در این کشور است شغل پرستاری می باشد.پرستارانی که دارای سابقه کار تخصصی در این رشته هستند می توانند به عنون نیروی کار جذب بازار کار این کشور شوند.

داشتن مهارت صحبت کردن و نوشتن به زبان انگلیسی برای این دسته از افراد الزامی می باشد . آن ها به عنوان پرستار کلینیک، مطب، اورژانس و…استخدام خواهند شد. ویزای کار 3ساله کانادا را خواهند داشت و امکان همراهی همسر و فرزندان زیر18 سال را خواهند داشت. با ورود و ارزیابی مدارک خود حتی امکان کار در بیمارستان های این کشور را خواهند داشت. حداقل حقوق دریافتی آنها 4هزار دلار ماهانه می باشد. ویزای کار آن ها قابلیت تبدیل به اقامت دائم این کشور ذرا دارد

ویزای کار معماری در کانادا

یکی از مشاغلی که در کشور کانادا نیاز به نیروی کار داردرشته معماری می باشد. این رشته و شغل از حقوق خوبی برخوردار است بسته به تجربه ی کاری شما و رزومه ای که ارائه می دهید شغل شما متفاوت خواهد بود.

این رشه به دلیل ارائه ی پورتفولیو حساسیت بیشتری نسبت به رشته های دیگر دارد.

در تهیه پورتفولیوی معماری ما با داشتن کارشناسان مجرب آماده ی ارائه ی خدمات هستیم . ویزای که شما برای کشور کانادا دریافت می کنید 3 ساله است و با کسر از حقوق می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید سن مناسب برای مهاجرت کاری پایین 50 سال است. در این نوع ویزا امکان همراهی خانواده از همان ابتدا وجود دارد.

مهاجرت مهندسی عمران به کانادا

رشته ی مهندسی عمران و سازه جزو رشته های پر طرفدار در کشورهای توسعه یافته می باشد چرا که به دلیل نیازهای بیشتر تقاضا بالایی رود و کمبود نیروی کار در این حوزه به وجود می آید. یکی از مشاغلی که در کشور کانادا نیرو جذب می کند همین شغل می باشد پس اشخاصی که سوابق کار مرتبط در زمینه عمران دارند با ارائه ی رزومه خود می توانند ویزای کار این کشور را اخذ کنند ویزای دریافتی 3 ساله می باشد و با داشتن ورک پرمیت کانادا امکان اخذ اقامت دائم خواهند داشت . فرایند اخذ ویزای کار کانادا کوتاه می باشد و از مطمئن ترین روش های مهاجرتی محسوب می شود.

مهاجرت آرایشگران به کانادا

مهاجرت از طریق شغل آرایشگری به تمامی کشورها بسیار دیده می شود چرا که این رشته بسیار پر کاربرد می بتاشد و همچنین دستمزد های خوبی هم به صاحبان این مشاغل پرداخت می شود از جمله کشورهایی که افراد با مدارک خود امکان ورود و اخذ ویزای ورکپرمیت آن را دارند کشور کانادا می باشد.

در صورتی که مدارک آرایشگران بین المللی باشد و سوابق کاری خوبی ارائه دهند به سرعت جذب شده و امکان اخذ اقامت دائم را هم خواهند داشت.

ویزای کار آرایشگران از ویزاهای پر متقاضی و کم ریسک می باشد که شرایط همراهی همزمان همسر و فرزند زیر 18 سال را برای فرد فراهم می کند

ویزای کار آشپزی

یکی از ویزا های بسیار پر طرفدار ، ویزای کاری یا همان وورک پرمیت می باشد. کشوری که برای این ویزا بسیار شانس بالایی دارد و امکان اخذ اقامت نیز پس از 3 سال به شخص می دهد کانادا می باشد. ویزای کار کانادا برای افرادی که شغل هایی چون آشپزی را دارند در زمان کوتاه اخذ خواهد شد. شخصی که به عنوان نیروی آشپز ،متقاضی ویزای کاری کانادا می باشد می بایست مدارک و سوابق کاری مرتبط در این حوزه داشته باشد. ویزای دریافتی 3 ساله می باشد و امکان همراهی خانواده از همان ابتدا وجود دارد.

مهاجرت مربی ورزشی

یکی از شغل هایی که افراد زیادی در آن فعالیت دارند شغل مربی گری در زمینه ی ورزش می باشد. مربیان ورزشی در تمام رشته ها چه آن هایی که ورزش های انفرادی را مربی گری می کنند و چه آن هایی که ورزش های گروهی و تیمی را مربی گری می کنند با داشتن مدارک معتبر می توانند جذب بازار کار کانادا شوند.

آن ها به عنوان متخصص در این زمینه جذب باشگاه ما و تیم تیم های کشور کانادا خواهند داشت. داشتن علم و تجربه ای خوب در زمینه ی کاری خودشان شانس قبولی آن ها را بیشتر خواهد کرد. مربی هایی که خود مقام و موفقیت هایی در رزومه خود دارند در زمان کمتری نتیجه ی مطلوب را کسب خواهند کرد.

ویزای مهندسین برق

بدون شک کشور کانادا مهاجرپذیرترین کشور مخصوصا در زمینه ی ویزا ی کار است. یکی از شغل های که کانادا برای آن نیروی کار نیاز دارد تکنیسین های برق هست چه برق صنعتی و چه برق ساختمان
جالب است بدانید حتی آن هایی که تحصیلات دانشگاهی در این زمینه داشته و فقط دوره های آن را گذرانده اند و مدرک دارند شانس بالایی برای ویزا ی کار کانادا دارند. حداقل سابقه ی کاری مورد نیاز 2 سال می باشد. با اخذ ورک پرمیت کانادا می توانند به اقامت دائم این کشور هم دست یابند.

سئوالات متداول درزمینه ورک پرمیت

هزینه و نحوه پرداخت برای این دو روش اخذ ویزا

در روش اول که بصورت  پی آرPR است در ابتدا مبلغ 750 الی 1000 دلار بابت امور اولیه ثبت نام و وقت سفارت دریافت میگردد و بقیه مبالغ بصورت ضمانت نامه از افراد دریافت میگردد  که در انتهای کار قبل از دریافت ویزا تسویه حساب انجام میگردد .حدود مبلغ از 17 هزار دلار تا 23 هزار دلار  متغییر است که متناسب با شرایط هر فرد و میزان مهارت و رزومه افراد تغییر میکند .

در روش ورک پرمیت WORK PERMIT  مبلغ حدود 11300 الی 14500 دلار امریکا متغییر است که بصورت تقسیط طی سه مرحله انجام میشود .

جهت دریافت اطلاعات کامل نیاز است فرم ارزیابی تخصصی را تکمیل فرمایید که کارشناسان مجموعه بتوانند بهترین پیشنهاد و مناسب ترین قیمت ها را خدمتتان بیان نمایند

فرم ثبت مشخصات مخصوص مهاجرت کاری کانادا

مشاوره آنلاین مهاجرت

جهت دریافت مشاوره سریع توسط کارشناسان مجرب وکیل آنلاین فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا دراسرع وقت با شما تماس گرفته شود

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.